Titles you rated
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.5
The MatchRated ★ 3.5
UsRated ★ 4.0
Detective Conan: The Fourteenth TargetRated ★ 4.0
Late Night With the DevilRated ★ 3.5
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.5
Venom: The Last DanceRated ★ 2.5
PoetryRated ★ 4.5
Umamusume: Pretty Derby – Beginning of a New EraRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.5- Umamusume: Pretty Derby – Road to the Top the MovieRated ★ 3.5
War for the Planet of the ApesRated ★ 3.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
Troll FactoryRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 4.0
AlienoidRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Badland HuntersRated ★ 1.5
Project Wolf HuntingRated ★ 0.5