Titles you rated
- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
Uma Musume Pretty DerbyRated ★ 4.0
Uma Musume Pretty DerbyRated ★ 5.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
MovingRated ★ 4.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 5.0
Chainsaw ManRated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 4.5
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 2.0
Arcane Season 1Rated ★ 4.5
Hellbound Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 2.0
D.P.Rated ★ 4.5- Money Heist Season 5Rated ★ 4.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 2.5
The Queen's GambitRated ★ 4.5
ExtracurricularRated ★ 4.0
Money HeistRated ★ 4.0
KingdomRated ★ 4.0
Sex EducationRated ★ 3.5