Titles you rated
KOKUHORated ★ 2.5
Wicked: For GoodRated ★ 3.5
The World of LoveRated ★ 5.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 3.0- My Missing AuntRated ★ 4.0
Homeward BoundRated ★ 2.5
AnoraRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 4.0
Memories of MatsukoRated ★ 4.0
HarbinRated ★ 2.5
VictoryRated ★ 2.5
Love in the Big CityRated ★ 3.0
The FallRated ★ 4.5
Lust, CautionRated ★ 4.0
Hidden FaceRated ★ 1.0
The SubstanceRated ★ 4.0
Sister YujeongRated ★ 3.5
WickedRated ★ 3.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.5