Titles you rated
ChallengersRated ★ 4.0
Vicky Cristina BarcelonaRated ★ 3.5
The Children's HourRated ★ 3.0
CracksRated ★ 3.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 3.5
A Hard DayRated ★ 2.0
Past LivesRated ★ 3.0
Like Father, Like SonRated ★ 3.0
Happy Death DayRated ★ 2.0
RosettaRated ★ 2.5
April StoryRated ★ 3.0
The ShamelessRated ★ 3.0
The 100th Love with YouRated ★ 2.0
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 2.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.0
Hana and AliceRated ★ 3.0
Drowning LoveRated ★ 1.5
EscapeRated ★ 2.5
BurningRated ★ 2.0
Bleak NightRated ★ 3.5