Movies
Ratings
218
No Other ChoiceRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 3.5
BabylonRated ★ 3.5
AnoraRated ★ 3.0
Thunderbolts*Rated ★ 4.0
The FallRated ★ 3.5
MelancholiaRated ★ 5.0
Mid90sRated ★ 3.5
Past LivesRated ★ 2.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
Groot's PursuitRated ★ 3.0
The Little GuyRated ★ 3.0
Groot's First StepsRated ★ 3.0
SearchingRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 3.0
Kill Your DarlingsRated ★ 3.0
Captain America: Civil WarRated ★ 3.0
The FabelmansRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 3.0
Disco PigsRated ★ 2.5