Titles you rated
Super Happy ForeverRated ★ 3.5
The World of LoveRated ★ 4.5
VertigoRated ★ 3.0
The ContactRated ★ 3.5
PoetryRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 3.0
The Kirishima ThingRated ★ 3.5
Late AutumnRated ★ 4.0
Singin' in the RainRated ★ 4.5
PaprikaRated ★ 3.0
Bagdad CafeRated ★ 4.0
Drive My CarRated ★ 4.0
It Was Just an AccidentRated ★ 3.5
Sing StreetRated ★ 4.0
461 Days of Bento: A Promise Between Father and SonRated ★ 3.0
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.0
Robot DreamsRated ★ 4.0
ChallengersRated ★ 4.0
Linda Linda LindaRated ★ 4.0