Series
Ratings
33- Unknown SeoulRated ★ 4.0
The Diplomat Season 2Rated ★ 4.5
The Diplomat Season 1Rated ★ 4.0
The ResidenceRated ★ 3.5- Bad Girl –Glass Ceiling CrushersRated ★ 4.5
There's a Reason for the Love I'm WearingRated ★ 3.0
This is Not a Business Expense!Rated ★ 4.5
My Second AoharuRated ★ 3.5- DoubtRated ★ 3.5
Sleepeeer Hit!Rated ★ 4.5
QuartetRated ★ 4.0
Gekokujo KyujiRated ★ 4.5
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
Saionjisanwa Kajiwo shinaiRated ★ 3.5
Miss Fisher's Murder MysteriesRated ★ 5.0
Miss Fisher's Murder MysteriesRated ★ 5.0
Miss Fisher's Murder MysteriesRated ★ 5.0- すいかRated ★ 4.5
Nagi's Long VacationRated ★ 3.5- Wasteful Days of High School GirlsRated ★ 3.5