Titles you rated
It Was Just an AccidentRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
HyakuemuRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
IncendiesRated ★ 4.0
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 2.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5- The UglyRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
Se7enRated ★ 3.0
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 5.0
PoetryRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.0
Grave of the FirefliesRated ★ 2.0
Dachimawa LeeRated ★ 3.0
Close Your EyesRated ★ 3.0
Late Night With the DevilRated ★ 3.0