Titles you rated
One Punch ManRated ★ 2.5
Saving My Stupid YouthRated ★ 5.0- Ash AirwaysRated ★ 0.5
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
SupernaturalRated ★ 5.0
SuitsRated ★ 4.0
RememberRated ★ 4.0
SuitsRated ★ 5.0
Yong PalRated ★ 3.5
PinocchioRated ★ 3.5- The Lost RoomRated ★ 5.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 5.0- Brilliant LegacyRated ★ 3.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
SpartacusRated ★ 4.0- Spartacus: Gods of the ArenaRated ★ 4.0
The Office Season 2Rated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 9Rated ★ 4.5