Titles you rated
Taxi DriverRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 2.5
A Taxi DriverRated ★ 3.0
Swing GirlsRated ★ 4.5
Gone GirlRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 5.0
The Bourne UltimatumRated ★ 3.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 4.5
The Zone of InterestRated ★ 3.0
Three Billboards Outside Ebbing, MissouriRated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
Poor ThingsRated ★ 3.5
After LifeRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 4.0
Ford v FerrariRated ★ 5.0
The HostRated ★ 4.5
Green BookRated ★ 4.5
PoetryRated ★ 4.0