Movies
Ratings
517
The CollectorRated ★ 3.5
GothikaRated ★ 3.5
The Descent: Part 2Rated ★ 3.0
The EndlessRated ★ 4.0
Contracted: Phase IIRated ★ 3.5
ContractedRated ★ 3.0
The Amityville HorrorRated ★ 3.0
DisturbiaRated ★ 3.0
Escape RoomRated ★ 3.0- Dark WebRated ★ 2.0
HaunterRated ★ 3.0
High TensionRated ★ 4.0
SlitherRated ★ 4.0
K-PAXRated ★ 3.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.5
Ace Ventura: When Nature CallsRated ★ 3.0
Ace Ventura: Pet DetectiveRated ★ 4.0
Don JonRated ★ 3.5
Annabelle Comes HomeRated ★ 3.5
The NunRated ★ 2.0