Titles you rated
The World of LoveRated ★ 4.0
FrankensteinRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 3.5
Malcolm & MarieRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 1.5
Stop Making SenseRated ★ 3.5
The DreamersRated ★ 3.5
MovingRated ★ 4.0
Cinema ParadisoRated ★ 4.5
TomboyRated ★ 4.0
Portrait of a Lady on FireRated ★ 4.5
Water LiliesRated ★ 3.5
Moonrise KingdomRated ★ 4.0
HappyendRated ★ 5.0
The MatchRated ★ 3.0
All About Lily Chou-ChouRated ★ 4.0
Sorry We Missed YouRated ★ 3.5