Titles you rated
Game of ThronesRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 3.0
Welcome to Waikiki Season 1Rated ★ 3.5
Sex and the City Season 6Rated ★ 5.0
Sex and the City Season 2Rated ★ 5.0
Sex and the City Season 3Rated ★ 5.0
Sex and the City Season 1Rated ★ 5.0
Woman of DignityRated ★ 3.0
SuitsRated ★ 5.0
Heart Signal Season 3Rated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 3.5
When the Camellia BloomsRated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 4.0
Dr. RomanticRated ★ 4.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 4.0- Doctor WhoRated ★ 3.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 3.5