Movies
Ratings
89
The Color of PomegranatesRated ★ 3.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
GattacaRated ★ 5.0
Notting HillRated ★ 4.5
Neon Genesis Evangelion: Death & RebirthRated ★ 3.5
Portrait of a Lady on FireRated ★ 4.0
All About Lily Chou-ChouRated ★ 2.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Kids ReturnRated ★ 4.0
A Deadly American MarriageRated ★ 3.0- The UglyRated ★ 3.0
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 3.5
Get OutRated ★ 4.0
HappyendRated ★ 3.5
DetachmentRated ★ 4.0
Drowning LoveRated ★ 0.5
CarolRated ★ 3.0
Chungking ExpressRated ★ 2.5
Mickey 17Rated ★ 4.5
Love LetterRated ★ 4.0