Series
Ratings
24- Danganronpa 3: The End of Hope's Peak High School Despair ArcRated ★ 0.5
- Danganronpa 3: The End of Hope's Peak High School Future ArcRated ★ 1.0
Danganronpa: The AnimationRated ★ 3.5- 데스노트Rated ★ 3.0
- 데스노트Rated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 3.0
Beauty and the BesterRated ★ 3.5
Monsters: The Lyle and Erik Menendez StoryRated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 3.5
Wednesday Season 2Rated ★ 4.0
ExtracurricularRated ★ 4.0
Tokyo RevengersRated ★ 4.0
Tokyo RevengersRated ★ 3.5
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5
Assassination ClassroomRated ★ 3.5
Assassination ClassroomRated ★ 3.5
Life on MarsRated ★ 5.0
Kaiji: Against All RulesRated ★ 4.0
Delicious in DungeonRated ★ 4.0