Titles you rated
KarmaRated ★ 3.5
House of CardsRated ★ 4.0
First LoveRated ★ 4.5
MindhunterRated ★ 3.5
MindhunterRated ★ 4.5
Welcome to Wrexham Season 1Rated ★ 4.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.5
Nagi's Long VacationRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Behind the White TowerRated ★ 4.5
My MisterRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 4.5
Hur JunRated ★ 5.0
Itaewon ClassRated ★ 3.0
Tree With Deep RootsRated ★ 3.5- Why Can't We Stop ThemRated ★ 4.0
- Unanswered questionsRated ★ 4.0
- 꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 4.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 3.5