Movies
Ratings
280
Heart is...Rated ★ 4.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 4.0
HairsprayRated ★ 3.0
Warm BodiesRated ★ 4.0
Man of SteelRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.0
FlightplanRated ★ 4.0
Hide and SeekRated ★ 3.0
About TimeRated ★ 3.0
Cold EyesRated ★ 3.0
The AttorneyRated ★ 4.0
Battle RoyaleRated ★ 4.0
The OthersRated ★ 3.0
The HousemaidRated ★ 3.0
Too Beautiful to LieRated ★ 2.0
World War ZRated ★ 3.0
Death NoteRated ★ 2.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.0
The Devil's GameRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.0