Movies
Ratings
74
Friend : The Great LegacyRated ★ 5.0
TakenRated ★ 5.0
ShrekRated ★ 3.0
Finding NemoRated ★ 3.0
X-Men: The Last StandRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 3.0
Despicable MeRated ★ 5.0
71: Into the FireRated ★ 4.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0
The Hitchhiker's Guide to the GalaxyRated ★ 1.0
Drag Me to HellRated ★ 2.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Open CityRated ★ 3.0
AvatarRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 4.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.0
Pacific RimRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 3.0
Toy Story 2Rated ★ 4.0