Movies
Ratings
37
No Other ChoiceRated ★ 4.0
ReboundRated ★ 4.0- VoicesRated ★ 4.0
All About Lily Chou-ChouRated ★ 1.5
Love in the Big CityRated ★ 4.5
No Longer HeroineRated ★ 2.5
Crush and BlushRated ★ 4.5
Hansan: Rising DragonRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
Rough NightRated ★ 5.0
House of HummingbirdRated ★ 4.5
Take Care of My CatRated ★ 5.0
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 3.5
Sing StreetRated ★ 4.5
Train to BusanRated ★ 2.0
Swing KidsRated ★ 3.0
The Beauty InsideRated ★ 3.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.0
Thread of LiesRated ★ 3.5
SunnyRated ★ 4.0