Titles you rated
Coyote UglyRated ★ 3.5
TangledRated ★ 4.0
Mood IndigoRated ★ 5.0
Love, LiesRated ★ 5.0
King and the ClownRated ★ 4.5- WishRated ★ 3.5
Our TimesRated ★ 3.5
TwentyRated ★ 2.5
Sing StreetRated ★ 4.5
UpRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 3.0
The AttorneyRated ★ 5.0
Two Night StandRated ★ 3.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
April StoryRated ★ 4.0
Bleak NightRated ★ 5.0
The Chronicles of EvilRated ★ 4.0
MementoRated ★ 5.0
Secret ReunionRated ★ 3.5
The ThroneRated ★ 4.0