Movies
Ratings
292
SleepRated ★ 3.0
Enola Holmes 2Rated ★ 3.5
Kill BoksoonRated ★ 3.0
Alvin and the ChipmunksRated ★ 3.0
17 AgainRated ★ 3.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.0
Romance of Their OwnRated ★ 2.5
CoralineRated ★ 3.5
August RushRated ★ 3.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
Dancing QueenRated ★ 3.5
My Little BrideRated ★ 3.5
A Bug's LifeRated ★ 3.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
The Day After TomorrowRated ★ 3.0
Shrek 2Rated ★ 3.0
MadagascarRated ★ 3.0
Toy Story 2Rated ★ 3.5
ShrekRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 3.5