Movies
Ratings
316
Pride & PrejudiceRated ★ 4.0
Wicked: For GoodRated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 4.5
The Big ShortRated ★ 2.5
Another ChildRated ★ 3.0
InsurgentRated ★ 3.5
The RevenantRated ★ 3.0
White ChicksRated ★ 3.5
DivergentRated ★ 3.5
The FatherRated ★ 3.0
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
Black BookRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 5.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.5
The Hunger Games: The Ballad of Songbirds and SnakesRated ★ 3.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.5