Titles you rated
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.5
Don't ClickRated ★ 1.5
X2: X-Men UnitedRated ★ 3.0
King KongRated ★ 4.0
Monsters UniversityRated ★ 3.0
Spider-Man 3Rated ★ 3.5
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.0
X-Men: The Last StandRated ★ 3.5
Star Trek: Into DarknessRated ★ 3.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.5
My Teacher, Mr. KimRated ★ 3.5
Yes ManRated ★ 3.0
Art of FightingRated ★ 3.5
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.5
JumperRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 3.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 3.0
A Frozen FlowerRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0