Titles you rated
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 2.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 3.5- Sunset in My HometownRated ★ 3.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
BelieverRated ★ 2.0
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 3.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 4.5
The MercilessRated ★ 4.5
What a Man WantsRated ★ 2.5
Pacific Rim: UprisingRated ★ 3.5
Ready Player OneRated ★ 4.0
The Florida ProjectRated ★ 3.5
The Princess and the MatchmakerRated ★ 2.0
Be Kind RewindRated ★ 4.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.0
Little ForestRated ★ 3.0
The Shape of WaterRated ★ 4.0
The Greatest ShowmanRated ★ 3.0
CocoRated ★ 4.0