Titles you rated
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.5
The InternRated ★ 4.5
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
My Annoying BrotherRated ★ 4.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 4.5
The Matrix RevolutionsRated ★ 4.5
Don't Cry, MommyRated ★ 3.0
ThorRated ★ 4.5
Step Up 3DRated ★ 4.0
Die HardRated ★ 4.0
A Little dinosour doolie - The Adventure of Ice PlanetRated ★ 4.5
WaterworldRated ★ 4.0
The Mummy ReturnsRated ★ 4.0
MasterRated ★ 4.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 2.5
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 4.5
The UnforgivenRated ★ 4.0