Titles you rated
Legally BlondeRated ★ 3.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.0
Step Up RevolutionRated ★ 3.0
Hide and SeekRated ★ 3.0
Edge of TomorrowRated ★ 3.0
Shall We Dance?Rated ★ 4.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.0
Pride & PrejudiceRated ★ 3.0
Man in LoveRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
JawsRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 4.0
Top GunRated ★ 4.0
Death NoteRated ★ 3.0
MotherRated ★ 4.0
Pretty WomanRated ★ 4.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.0
X-Men: The Last StandRated ★ 3.5
StealthRated ★ 4.5
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.5