Movies
Ratings
279
Good NewsRated ★ 3.0
The Power of the DogRated ★ 2.0
No Other ChoiceRated ★ 3.0
ThirstRated ★ 3.5- Idiot Girls and School Ghost: School anniversaryRated ★ 3.0
Still WalkingRated ★ 2.5
Holy MotorsRated ★ 2.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.0
Perfect BlueRated ★ 2.5
Rear WindowRated ★ 2.5
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 2.5
CloserRated ★ 2.5
GattacaRated ★ 5.0
Before MidnightRated ★ 4.0
Before the Devil Knows You're DeadRated ★ 3.0
Before SunsetRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 4.5
MementoRated ★ 4.0
ElioRated ★ 3.5
The Bourne UltimatumRated ★ 4.5