Movies
Ratings
916 RiddickRated ★ 2.0 RiddickRated ★ 2.0
 Voice of SilenceRated ★ 1.5 Voice of SilenceRated ★ 1.5
 Red NoticeRated ★ 3.0 Red NoticeRated ★ 3.0
 DuneRated ★ 4.5 DuneRated ★ 4.5
 EternalsRated ★ 4.0 EternalsRated ★ 4.0
 1987: When the Day ComesRated ★ 4.0 1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
 Take PointRated ★ 2.0 Take PointRated ★ 2.0
 Space SweepersRated ★ 2.0 Space SweepersRated ★ 2.0
 The SwindlersRated ★ 2.0 The SwindlersRated ★ 2.0
 Intimate StrangersRated ★ 3.0 Intimate StrangersRated ★ 3.0
- ザ・タイタニックRated ★ 5.0
 The Jungle BookRated ★ 2.0 The Jungle BookRated ★ 2.0
 How to Train Your Dragon 2Rated ★ 2.5 How to Train Your Dragon 2Rated ★ 2.5
 DunkirkRated ★ 2.5 DunkirkRated ★ 2.5
 Ocean's EightRated ★ 3.0 Ocean's EightRated ★ 3.0
 Alice Through the Looking GlassRated ★ 4.0 Alice Through the Looking GlassRated ★ 4.0
 WarcraftRated ★ 2.5 WarcraftRated ★ 2.5
 CinderellaRated ★ 3.5 CinderellaRated ★ 3.5
 Frozen IIRated ★ 3.0 Frozen IIRated ★ 3.0
 Operation ChromiteRated ★ 2.5 Operation ChromiteRated ★ 2.5