Titles you rated
Dancing QueenRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.5
Flying ColorsRated ★ 4.0
My Brilliant LifeRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.5
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 3.0
Wonderful NightmareRated ★ 5.0
TunnelRated ★ 4.0
I Can SpeakRated ★ 5.0
Inside meRated ★ 5.0
Midnight SunRated ★ 4.0
Wolf ChildrenRated ★ 5.0
It's a Boy Girl ThingRated ★ 5.0
Lock-On LoveRated ★ 4.5
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 5.0
HoneyRated ★ 5.0
Teen BrideRated ★ 3.5
Notting HillRated ★ 5.0
Closest Love To HeavenRated ★ 5.0
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 5.0