Movies
Ratings
20
The Man from NowhereRated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
Rocky IVRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
The Hurt LockerRated ★ 5.0- BlackRated ★ 3.0
SecretRated ★ 5.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 2.0
Spider-Man 3Rated ★ 2.0
King and the ClownRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 2.0
Black SwanRated ★ 4.0
71: Into the FireRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.0
Romance of Their OwnRated ★ 3.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.0