Movies
Ratings
543
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 4.5
Weathering With YouRated ★ 4.0
Hansan: Rising DragonRated ★ 3.5
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 4.5
CruellaRated ★ 5.0
TenetRated ★ 4.0
Nothing SeriousRated ★ 4.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 5.0
The RoundupRated ★ 4.0
HuntRated ★ 2.5
Deliver Us From EvilRated ★ 4.0
TedRated ★ 2.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.0
VenomRated ★ 3.0
Hoodwinked Too! Hood VS. EvilRated ★ 4.0
Alvin and the ChipmunksRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Knives OutRated ★ 3.5
Wreck-It RalphRated ★ 2.5
OldboyRated ★ 2.0