Series
Ratings
301
Screw-Up Adults' SharehouseRated ★ 3.0
A Love So BeautifulRated ★ 4.0
At EighteenRated ★ 4.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.0
Hello, FranceskaRated ★ 3.0- 으랏차차 짠돌이네Rated ★ 3.0
Put Your Head on My ShoulderRated ★ 4.0
Fabulous BoysRated ★ 3.0
It Started With a KissRated ★ 5.0
Witch HuntRated ★ 2.0
Prison Break Season 1Rated ★ 2.5
Adventure TimeRated ★ 3.0
Go Go Squid!Rated ★ 4.0
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 4.0
For You in Full BlossomRated ★ 2.5
From Five To NineRated ★ 2.5
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 4.5
Nodame CantabileRated ★ 2.0
Detectives of Seonam Girls' High SchoolRated ★ 3.0
Two You Project - Sugar Man 2Rated ★ 3.0