Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
The BrutalistRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 5.0
Chungking ExpressRated ★ 4.5
Inside Out 2Rated ★ 4.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
OppenheimerRated ★ 3.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 4.0
The FabelmansRated ★ 2.5
BabylonRated ★ 5.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
NopeRated ★ 4.0
Top GunRated ★ 3.5