Movies
Ratings
38
Last LetterRated ★ 4.0
A Silent VoiceRated ★ 3.5
Ocean WavesRated ★ 3.5
The Secret World of ArriettyRated ★ 3.0
Princess MononokeRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 4.5
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
Be With YouRated ★ 4.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.5
The UnjustRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.5
DeadpoolRated ★ 3.0
A CoachmanRated ★ 4.0
The Last EmperorRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 3.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 5.0