Movies
Ratings
32
The HostRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 3.0
The Ides of MarchRated ★ 5.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 2.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 3.0
Bruce AlmightyRated ★ 3.0
Kingdom of HeavenRated ★ 2.0
Paranormal ActivityRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 3.0
71: Into the FireRated ★ 2.0
Maundy ThursdayRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
ArmageddonRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 3.0
Red CliffRated ★ 3.0
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 2.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.0