Titles you rated
A Dirty CarnivalRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 4.0
Red CliffRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
FriendRated ★ 5.0
The Grand HeistRated ★ 3.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 4.0
Petty RomanceRated ★ 3.0
TitanicRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0
Someone SpecialRated ★ 3.0
SilmidoRated ★ 4.0
17 AgainRated ★ 3.0
DreamgirlsRated ★ 4.0
May 18Rated ★ 4.0