Titles you rated
Zootopia 2Rated ★ 5.0
The Perfect NeighborRated ★ 3.0
FrankensteinRated ★ 3.0
BugoniaRated ★ 3.0
MantisRated ★ 2.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
The Fundamentals of CaringRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 5.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 2.5
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 4.0
A Star Is BornRated ★ 2.0
The Ugly StepsisterRated ★ 4.0
Ghost Cat AnzuRated ★ 3.5
NonnasRated ★ 4.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 3.0
FlightplanRated ★ 3.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.5
Jurassic World RebirthRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.5