Movies
Ratings
68
DivergentRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Mary PoppinsRated ★ 4.0
Die Hard 2Rated ★ 4.0
MontageRated ★ 4.0
OblivionRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
Die HardRated ★ 4.0
Voice of a MurdererRated ★ 4.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0
The ConjuringRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 4.0
Lara Croft Tomb Raider: The Cradle of LifeRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 3.0
White House DownRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 5.0
The Mummy ReturnsRated ★ 4.0