Titles you rated
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
The PartyRated ★ 5.0
Bird on a WireRated ★ 4.0
Armour of God II: Operation CondorRated ★ 4.0
The Lovers on the BridgeRated ★ 5.0
LimitlessRated ★ 5.0
MiracleRated ★ 4.0
The Pelican BriefRated ★ 4.0
Rules of EngagementRated ★ 4.0
White SquallRated ★ 5.0- Happiness Does Not Come In GradesRated ★ 4.0
Passenger 57Rated ★ 4.0
EvitaRated ★ 4.0
Infernal Affairs IIRated ★ 3.0
The Long Kiss GoodnightRated ★ 3.0
The Crying GameRated ★ 4.0
The DoorsRated ★ 4.0
In Good CompanyRated ★ 5.0
The Addams FamilyRated ★ 4.0
FarinelliRated ★ 5.0