Movies
Ratings
276
The FortressRated ★ 2.0
The Battleship IslandRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
Wonder WomanRated ★ 3.0
The MummyRated ★ 2.5
Hector and the Search for HappinessRated ★ 4.0
Man of SteelRated ★ 3.5
The Fate of the FuriousRated ★ 3.0
Bridget Jones's BabyRated ★ 3.5
The IntouchablesRated ★ 4.0
The KingRated ★ 2.5
PassengersRated ★ 2.5
London Has FallenRated ★ 2.5
Confidential AssignmentRated ★ 3.5
The Secret Life of PetsRated ★ 3.5
MasterRated ★ 4.0
The Age of ShadowsRated ★ 3.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 2.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.5
AvatarRated ★ 4.0