Titles you rated
Inside OutRated ★ 5.0
The LobsterRated ★ 4.5
Fresh GuacamoleRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 3.0
ZootopiaRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 3.5
LeonRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 5.0
CapernaumRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 4.5
On Your Wedding DayRated ★ 3.0
Frozen IIRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 5.0
UsRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 3.5
My PaparottiRated ★ 3.0
As OneRated ★ 3.5
Sector 7Rated ★ 0.5
26 YearsRated ★ 4.0
The Fault in Our StarsRated ★ 5.0