Movies
Ratings
153
FrozenRated ★ 5.0
DoghouseRated ★ 5.0
ZombielandRated ★ 1.0
Fists of LegendRated ★ 5.0
Cell 211Rated ★ 5.0
Ichi the KillerRated ★ 4.0
DaybreakersRated ★ 1.0
The Taking of Pelham 1 2 3Rated ★ 4.0
Django UnchainedRated ★ 5.0
District 13: UltimatumRated ★ 5.0
TyphoonRated ★ 4.0
Blood DiamondRated ★ 4.0
RedRated ★ 5.0
ArahanRated ★ 1.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 4.0
ApocalyptoRated ★ 2.0
EnoughRated ★ 5.0
American PsychoRated ★ 5.0
A Perfect GetawayRated ★ 5.0
ChloeRated ★ 3.0