Titles you rated
BedevilledRated ★ 3.0
The Accidental DetectiveRated ★ 4.0
The Advocate: A Missing BodyRated ★ 4.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.5
The ThroneRated ★ 3.5
The InternRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 4.0
MinionsRated ★ 2.5
AssassinationRated ★ 4.5
Insidious: Chapter 3Rated ★ 2.5
Inside OutRated ★ 4.5
Northern Limit LineRated ★ 4.0
Ted 2Rated ★ 3.0
The Classified FileRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
Jurassic WorldRated ★ 3.5
Pitch PerfectRated ★ 3.0
SpyRated ★ 4.0
San AndreasRated ★ 3.5
A Wedding InvitationRated ★ 3.5