Titles you rated
13 Going on 30Rated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.5
FrozenRated ★ 3.5
The PriestsRated ★ 2.5
Now Is GoodRated ★ 5.0
Jurassic ParkRated ★ 2.0
The Dark KnightRated ★ 3.0
Toy StoryRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 3.0
Heart is...Rated ★ 3.0
Hoodwinked!Rated ★ 2.0
Alvin and the ChipmunksRated ★ 3.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
A Little dinosour doolie - The Adventure of Ice PlanetRated ★ 2.0
Alvin and the Chipmunks: The SqueakquelRated ★ 3.0
ThorRated ★ 3.0
Wreck-It RalphRated ★ 3.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 2.0
TedRated ★ 2.0