Titles you rated
American SniperRated ★ 4.5
Door LockRated ★ 0.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
Ex MachinaRated ★ 4.0
The Divine Move 2: The WrathfulRated ★ 3.5
Salut d’AmourRated ★ 3.5- Memoir of a Murdereren: New MemoryRated ★ 5.0
BurningRated ★ 4.5
Loving VincentRated ★ 4.5
DuneRated ★ 5.0
The FortressRated ★ 4.0
Anarchist from ColonyRated ★ 3.0
BelieverRated ★ 5.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 4.5
The RoundupRated ★ 4.5
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
SinkholeRated ★ 3.5
Kung Fu Panda 3Rated ★ 3.5