Movies
Ratings
281 One Battle After AnotherRated ★ 3.5 One Battle After AnotherRated ★ 3.5
 Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5 Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
 No Other ChoiceRated ★ 3.5 No Other ChoiceRated ★ 3.5
 BugoniaRated ★ 4.5 BugoniaRated ★ 4.5
 A House of DynamiteRated ★ 3.5 A House of DynamiteRated ★ 3.5
 The President's CakeRated ★ 4.0 The President's CakeRated ★ 4.0
 Two ProsecutorsRated ★ 3.0 Two ProsecutorsRated ★ 3.0
 The Shadow's EdgeRated ★ 2.5 The Shadow's EdgeRated ★ 2.5
 RomeríaRated ★ 3.0 RomeríaRated ★ 3.0
 Leave the Cat AloneRated ★ 2.5 Leave the Cat AloneRated ★ 2.5
 The Conjuring: Last RitesRated ★ 2.5 The Conjuring: Last RitesRated ★ 2.5
 Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 3.0 Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 3.0
 About a Place in the Kinki RegionRated ★ 2.0 About a Place in the Kinki RegionRated ★ 2.0
- The Final SemesterRated ★ 3.5
 Call Me by Your NameRated ★ 5.0 Call Me by Your NameRated ★ 5.0
 Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0 Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
 Mononoke the Movie: The Ashes of RageRated ★ 3.5 Mononoke the Movie: The Ashes of RageRated ★ 3.5
 BallerinaRated ★ 3.0 BallerinaRated ★ 3.0
 Whisper of the HeartRated ★ 3.5 Whisper of the HeartRated ★ 3.5
 Grave of the FirefliesRated ★ 3.5 Grave of the FirefliesRated ★ 3.5