Movies
Ratings
506
Inside Out 2Rated ★ 4.0
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 3.5
The Drug KingRated ★ 2.5
In the Mood for LoveRated ★ 3.5
A Star Is BornRated ★ 4.0
Marriage StoryRated ★ 3.5
The IrishmanRated ★ 3.5
Enola HolmesRated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5
The Fault in Our StarsRated ★ 3.5
A Man Called OveRated ★ 3.0
Gran TorinoRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 4.5
Be With YouRated ★ 3.0
Punch-Drunk LoveRated ★ 4.0
Chungking ExpressRated ★ 3.0
SoulRated ★ 3.5
Phantom ThreadRated ★ 4.0
TenetRated ★ 3.0
The Beauty InsideRated ★ 3.5