Movies
Ratings
287
BelieverRated ★ 4.0
Fight ClubRated ★ 5.0
Crows ZeroRated ★ 4.0
WantedRated ★ 4.0
The League of Extraordinary GentlemenRated ★ 4.0
The Thirteenth FloorRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 4.5
X-Men: First ClassRated ★ 3.5
Fantastic FourRated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
The Garden of WordsRated ★ 4.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 3.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 2.5
Night at the MuseumRated ★ 3.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.5