Titles you rated
From Paris with LoveRated ★ 3.0
District B13Rated ★ 4.0
AlienRated ★ 3.0
The Legend IRated ★ 4.0
UndisputedRated ★ 5.0
Kung Fu Cult MasterRated ★ 4.0
Kung Fu HustleRated ★ 4.0
The MummyRated ★ 3.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.0
What Women WantRated ★ 5.0
Rush HourRated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 4.0
50 First DatesRated ★ 5.0
DeceptionRated ★ 4.0
The TuxedoRated ★ 4.0
Apollo 13Rated ★ 4.0
HitchRated ★ 5.0
Ice AgeRated ★ 4.0
Superman ReturnsRated ★ 4.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.0