Series
Ratings
177
True DetectiveRated ★ 4.0
I Am Not Okay with ThisRated ★ 2.5- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 5.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.0
DorohedoroRated ★ 3.0
Tengoku DaimakyoRated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 5.0
Lovely RunnerRated ★ 5.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Parasyte: The GreyRated ★ 3.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0